Тренди в дизайні керамічної плитки 2024 року

Тренди в дизайні керамічної плитки 2024 року

Тренди в дизайні керамічної плитки 2024 року

Керамічна плитка один з найбільш популярних варіантів покриття підлоги. Для того, щоб задовольнити потреби клієнтів виробникам керамічної плитки потрібно постійно удосконалюватися та продумувати нові дизайни. Читайте цю статтю до кінця і ви дізнаєтеся, яку плитку варто обирати в 2024 році.

Тренди в дизайні керамічної плитки 2024 року

На що зараз тренд?

Кольорова гама в 2024 році представлена натуральними кольорами та природними відтінками — піщаний беж, оливковий, зелений, глиняний червоний, теплий бурштин. 

Трендами в дизайні керамічної плитки в 2024 році є:

  • Геометричні візерунки;
  • Терраццо-плитка;
  • Обʼємна текстура;
  • Металеві мотиви;
  • Крупний формат.

Щодо способів укладання плитки, то в 2024 креативності не має меж. В хід йдуть різноманітні варіації, від геометричних мозаїчних композицій до ефектних шахових розкладок. Спосіб укладки залежить від побажань та фантазії. Дизайнери студії інтерʼєру Soprano готові запропонувати кілька варіантів та втілити в життя саме той, який найбільше припав вам до душі.

Геометричний принт в дизайні керамічної плитки

Дизайнери керамічної плитки пропонують великий вибір плитки з цікавими мотивами у вигляді класичних геометричних фігур та абстрактних форм. Вони допомогою такого варіанту кераміки можна створити цікавий акцентний дизайн у ванній або кухні.

Текстура керамічної плитки

В 2024 році популярності набувають різноманітні текстури. Імітація дерева, мармур, граніт, камінь — обираючи такі варіанти ви точно не помилитесь. Інтерʼєр з такою плиткою виглядає органічно, елегантно та сучасно.

Великоформатна плитка

Такий формат плитки виглядає напрочуд естетично. Саме зараз плитка великого формату знаходиться на піку популярності. Основною причиною вибору крупної плитка є її можливість розширювати простір. Це варіант, який чудово пасує в просторих приміщеннях та ванних кімнатах малої площі.

Терраццо-плитка

Про цю плитку знає не кожен, адже вона донедавна була практично забутою, проте, зараз набуває популярності. Це італійська плитка котра виготовляється з суміші каменю, скла, цементу та інших матеріалів. Впізнати її легко, вона має нерівну текстуру та характерний візерунок з плям різних кольорів та розмірів.

Чому варто звернутися до дизайн-студії Soprano?

Студія Soprano —це найкраще рішення, що дає змогу отримати унікальний дизайнерський ремонт. В послуги салону входить:

  • Індивідуальна розробка дизайн-проекту;
  • Вибір матеріалів для обробки стін, стелі та підлоги;
  • Підбір меблів;
  • Вибір освітлення та його реалізація.

В студії Soprano ви можете не тільки побачити електронний варіант готово інтерʼєру, а й доторкнутися до матеріалів, які пропонують дизайнери. 

Довіртеся фахівцям салону, адже вони втілили в життя не один десяток успішних проектів та отримали позитивні відгуки від клієнтів. Саме тому, ви точно залишитесь задоволені від співпраці з цією студією.

You May Have Missed